Przycisk

REGULAMIN

konsultacji behawioralnych

1. Zapisy na konsultacje behawioralne przyjmowane są poprzez:

a) kontakt telefoniczny: +48 606 892 606

b) e-mail: kontakt@dog-team.pl

c) formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.dog-team.pl w zakładce kontakt.

 

2. Zapisy na konsultacje prowadzone są w systemie ciągłym i ich terminy ustalane są na bieżąco bezpośrednio z trenerem. Czas oczekiwania na spotkanie może się wydłużyć z powodu dużej liczby uczestników lub z przyczyn losowych.

 

3. Poprzez uczestnictwo w konsultacjach behawioralnych uczestnik oświadcza, iż posiada książeczkę zdrowia psa z aktualnymi szczepieniami i odrobaczeniem.

 

4. Pierwsza konsultacja odbywa się w miejscu zamieszkania psa. Kolejna konsultacja może odbyć się w terenie, po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca z trenerem.

 

5. Podczas pierwszej konsultacji przeprowadzony zostaje szczegółowy wywiad dotyczący stanu zdrowia psa, jego dolegliwości, alergii pokarmowych oraz przebytych zabiegów. Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji następuje ocena zachowania psa, w domu oraz na spacerze, o ile zgłoszony i obserwowany problem wymaga przeprowadzenia spaceru oceniającego.

 

6. Podczas zajęć w terenie, uczestnik zobowiązany jest przez cały czas trzymać swojego psa na smyczy. Pies może zostać spuszczony tylko i wyłącznie na polecenie trenera. Psy agresywne obowiązkowo powinny posiadać kaganiec.

 

7. Podczas konsultacji uczestnikowi przekazywane są wszelkie niezbędne informacje dotyczące planu terapii oraz ćwiczeń.

 

8. Uczestnik zobowiązuje się do wykonywania instrukcji i poleceń trenera.

 

9. Uczestnik jest zobowiązany do sprzątania po swoim psie.

 

10. Uczestnik jest zobowiązany do posiadania właściwego sprzętu w czasie zajęć w terenie: szelki lub obroża, smycz lub linka, smakołyki, zabawka. Wskazane są smycze klasyczne o długości ok. 2,5m, niedozwolone są smycze automatyczne (flexy). 

 

11. Podanie psu smakołyków oraz zabawek następuje wyłącznie po wyraźnym poleceniu trenera, nigdy nie samodzielnie.

 

12. Zabrania się uczestnictwa w konsultacjach z psem w kolczatce czy łańcuszku (obroży) zaciskowej.

 

13. Zabrania się stosowania przemocy wobec psa podczas zajęć.

 

14. Termin kolejnego spotkania jest ustalany na bieżącym spotkaniu. W innym wypadku uczestnik jest zobowiązany do ustalenia z trenerem terminu kolejnego spotkania z minimum tygodniowym wyprzedzeniem.

 

15. Godzina rozpoczęcia konsultacji behawioralnej może ulec niewielkiej zmianie z przyczyn niezależnych od trenera (np: utrudnienia komunikacyjne).

 

16. W przypadku odwołania konsultacji behawioralnej przez trenera z uwagi na niesprzyjające warunki atmosferyczne, o ile problem wymaga pracy na zewnątrz, konsultacja zostaje przesunięta na kolejny uzgodniony termin.

 

17. Za ewentualne szkody wyrządzone przez psa lub uszczerbek na zdrowiu samego psa odpowiada uczestnik.

 

18. Trener nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez osoby trzecie lub inne psy.

 

19. Trener umożliwia udział w konsultacjach całej rodzinie, przy czym osoby niepełnoletnie mogą brać udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego.

 

20. Kwotę należną za konsultację behawioralną (wg aktualnego cennika) należy uiścić na każdych zajęciach. Płatność dokonywana jest gotówką lub blikiem.

 

21. Zabrania się uczestnictwa w konsultacjach behawioralnych osobom będącym pod wpływem alkoholu i/lub innych używek.

 

22. Niewłaściwe stosowanie się do zaleceń lub całkowite zarzucenie ćwiczeń może spowodować efekt odwrotny do zamierzonego. Trener nie ponosi odpowiedzialności za dalsze działania uczestnika oraz efekty tych działań, zwłaszcza w sytuacji braku możliwości weryfikacji podjętych przez uczestnika działań. 

 

23. Uczestnik zgłaszając się na zajęcia oświadcza, że jest świadom i wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu kontaktu w sprawie konsultacji behawioralnych. Pełna informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się w zakładce Polityka prywatności na dole strony.

 

24. Uczestnik zgłaszając się na konsultacje behawioralne wyraża zgodę na robienie zdjęć i filmów, które mogą zawierać wizerunek uczestnika, jego psa oraz pozostałych członków rodziny, którzy towarzyszą mu w zajęciach. Ponadto, wyraża zgodę na publikację materiałów na stronie internetowej oraz na portalach społecznościowych prowadzonych przez DOGteam. Uczestnik oświadcza, że jest świadom wyrażonej zgody na przetwarzanie wizerunku.

 

25. Poprzez udział w konsultacji behawioralnej uczestnik wyraża swą zgodę na przestrzeganie niniejszego regulaminu. W przypadku nie stosowania się do regulaminu, stwarzania zagrożenia dla osób trzecich lub innych psów na skutek braku podporządkowania się poleceniom, trener ma prawo odmówić dalszej współpracy, bez prawa do zwrotu należności za konsultację.

 

NEWSLETTER

Wielokrotny wybór

przechodząc dalej, wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści w newsletterze oraz akceptujesz politykę prywatności

Wyślij
Wyślij
Dziękujemy! 
Twój adres został dodany

Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zero spamu, 100 % informacji!

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera i dowiedz się o naszych wydarzeniach i aktualnościach jako pierwszy!

© 2016-2024   DOGteam szkolenie psów

telefon: +48 606 892 606

Kurs z przywołania

Polityka prywatności

Polityka plików cookies

Kurs smyczowy

Pies z klasą

Szczeniak odkrywca

Regulaminy i informacje

Kontakt

O nas

Konsultacje behawioralne

Oferta

DOGteam

Spacery równoległe / socjalizacyjne

Porady kynologiczne

Hodowla

Współpraca

KONTAKT

e-mail: kontakt@dog-team.pl

Obserwuj nas

Testy szczeniąt